Kto sme

Sme spoločnosť zameraná na predaj a distribúciu sortimentu v oblasti vody, kúrenia a plynu. Zaoberáme sa tiež predajom a distribúciou technického zariadenia budov na Slovensku aj v zahraničí. Na trhu pôsobíme už od roku 2002 a skúsenosti, ktoré sme za ten čas nazbierali, nás dostali medzi špičku v tejto oblasti. Získali sme zručnosti potrebné k uspokojeniu požiadaviek klientov a dobré meno vďaka našim spokojným zákazníkom.

Naša spoločnosť predstavuje spoľahlivosť, kvalitu a dlhú životnosť technických zariadení budov. Spolupracujeme s renomovanými slovenskými aj zahraničnými firmami. Prostredníctvom odborného veľkoobchodu TZB – Market si môžete vybrať technické komponenty budov zo širokej ponuky, ktoré vám obratom doručíme, zabezpečíme potrebné služby aj poradenstvo.

Tento rok oslavujeme. Rok 2022 je u nás v znamení výročia. Celé tie roky pomáhame našim zákazníkom s otázkami v oblasti technických riešení budov a stavieb. A naši zákazníci sa k nám s dôverou opäť vracajú. V mesiaci nášho 20teho výročia existencie TZB-market s.r.o. sme našim verným pripravili malé prekvapenie. Počas celého mája 2022 získate k nákupu u nás v predajni malý darček.